Rosé
Rosé is bij uitstek een zomerse wijn; lekker sappig en fris. Maar, er zijn ook rosees die goed gevuld zijn en dus prima inzetbaar zijn bij eten.
Kenmerkende aroma's: Veelal aardbei, framboos en bessen. Sommige rosees zijn wat voller van smaak en soms ook kleur en hebben een plezierige bite en wat pit van een pepertje.
Wijn-Spijs: Lekker om als aperitief te drinken en op een terrasje. De wat "vollere" rosees zijn prima in te zetten bij spijs.
Bijvoorbeeld: De lunch, een zomerse BBQ, oosterse gerechten, paëlla, salades met frisse dressing en anti pasti.
- Quinta da Raza Padeiro Rosado - Vinho Minho
Een zomerwijn ten top van de inheemse druif Padeiro uit het Noorden van Portugal. Schenk de wijn op informele momenten met vrienden met lekkere hapjes, salades, visgerechten, pasta met tomaat of kip van de gril
€ 10,95 - Rosé - by Latué
Een explosieve en mondvullende rosé met een heerlijk aromatische geur van de Spaanse Tempranillo druif. Heerlijk op een zomers terras, bij de picknick of om bij verschillende gerechten van te genieten.
€ 7,75 - Sancerre Rosé - Cellier de la Thibaude
Een elegante rosé met een verrassende diepgang met rood fruit en een verfrissende dosis mineraliteit. Van vader en zoon Crochet, die sinds jaren Sancerre maken van topkwaliteit in Bué.
€ 24,75 Kelderrestant
Susumaniello rosé Salento igp - Feudi SalentiniWat een heerlijke en elegante rosé! De Susumaniello van Feudi Salentini uit het zuid Italiaanse Puglia is echt een wijn om te proberen. Een frisse, sappige en karaktervolle wijn met diepgang!
€ 11,95 € 9,55